JwxHqc_vHkQII06R7sHF0SHjPUW-D6lu5khW23VGtt4,WKNbp1cBA724QL8FOTz9b8Hl0HGdVkwdZSq8gGAmuCc

Pasiteiravus bet kurio lenktynininko apie dalyką, be kurio jokiu būdu negalėtų įvykti varžybos, visi vienareikšmiškai atsakytų – profesionali gelbėtojų komanda.  F2 asocijacija jau ilgą laiką bendradarbiauja su profesionale gelbėtojų ir narų komanda iš Vengrijos.  Ši gelbėtojų komanda, kuri jau 25 metus dirba gelbėdama lenktyninkus iš įvairių pavojingų situacijų bei avarijų, jau seniai yra įrodžius, jog sugeba itin profesionaliai dirbti tiek F2 tiek F1 bei kitose pasaulinio lygio laivų varžybose.

Nuo 2007 metų Vengrijos gelbėtojų komanda, tapo kiekvienų F2 Pasaulio ir Europos čempionatų varžybų oficialiais gelbėtojais, kuriais pasitiki visi pasaulio lenktynininkai ir teisėjai. Komanda susideda iš dviejų katerių, aštuonių žmonių ir jų profesionalia gelbėjimo ir nardymo įranga. Kiekvienose varžybose jie pasirūpina trasos pastatymu, jos prižiūrėjimu ir lenktynininkų gelbėjimu, atsitikus avarijai ar sugedus technikai. Ši komanda dirba kartu su medikais bei profesionaliais vairuotojais, kurie kažkada yra patys sedėję už sportinio laivo vairo.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>